Відділення відновлювального лікування

Відділення відновлювального лікування

 

Завідуюча відділенням лікар вищої категорії
Пастер Ірина Анатоліївна

  

Відділення відновлювального лікування Київської міської клінічної лікарні №1 (ВВЛ) було організоване в грудні 1994 року. Його основна частина знаходиться на 1-ому та 2-ому поверхах лікувально-діагностичного корпусу лікарні, де розташовані зали лікувальної фізкультури, 

масажні кабінети, кабінети апаратної фізіотерапії, інгалаторії, кабінет теплолікування, фітобар та кімнати відпочинку.

На сьогоднішній день медичні співробітники відділення відновлювального лікування надають широкий комплекс фізіотерапевтичних процедур хворим, які знаходяться на лікуванні в КМКЛ №1. 

У відділенні відновлювального лікування застосовуються такі фізіотерапевтичні методи лікування: 

 • електро- та світлолікування, 
 • магнітотерапія, 
 • лазеротерапія, 
 • УВЧ-, СВЧ-, КВЧ-терапія, 
 • ультразвукова терапія високої та низької частоти, 
 • масаж, 
 • лікувальна фізкультура. 

 

   

Лікувальна фізкультура

 

Всі кабінети відділення відновлювального лікування відповідають сучасним технічним та санітарно-гігієнічним нормативам, а також вимогам техніки безпеки та протипожежної безпеки. 

 

Кваліфікаційний склад відділення відновлювального лікування:

 1. лікарі: – вища категорія – 1 особа,
 2. медичні сестри: – вища категорія – 10 осіб,
  • – 1 категорія – 2 особи,
  • – без категорії – 1 особа.

 

 

Старша медична сестра відділення
Забудська Валентина Вікторівна

 

Всі фізіотерапевтичні процедури проводяться у відділенні з урахуванням основного та супутнього діагнозів хворого, який знаходиться у відповідному відділенні лікарні. Тяжко хворі обслуговуються в палатах медичними сестрами з фізіотерапії та масажу.

    

Масажист в палаті

 

В повсякденній роботі відділення відновлювального лікування велике значення приділяється науковій організації праці, що дозволяє значно підвищити якість лікування та збільшити кількість хворих, яким проводиться лікування.

Постійно підвищується кваліфікація персоналу відділення відновлювального лікування з метою досягнення їх повної взаємозамінності. Проводяться планові заняття за попередньо узгодженим графіком з усіх питань фізіотерапії та фізіотерапевтичного лікування.

Співробітниками відділення відновлювального лікування постійно підвищується якість і культура медичного обслуговування хворих відділення, впроваджуються нові методики фізіотерапевтичного лікування.

Протягом 2016-2017 років проводились консультації для лікарів стаціонару лікарні з питань фізіотерапевтичного лікування. Співробітники відділення постійно забезпечують санітарно-гігієнічний та протиепідемічний режим роботи відділення.

Всі медичні співробітники відділення регулярно відвідували загально лікарняні конференції та приймали активну участь в громадських заходах лікарні.

  

Контактний телефон: (044) 560-57-58

Графік роботи: з  9:00  до  16:40

 

Центри