Відділення загальної та судинної хірургії

Відділення загальної та судинної хірургії

Завідувач відділення загальної та судинної хірургії
лікар хірург вищої категорії, кандидат медичних наук
Трепет Сергій Олегович

 

Відділення загальної та судинної хірургії, яким завідує Трепет Сергій Олегович, працює по наступним напрямкам:

 • невідкладна хірургія, 
 • відеоендоскопічна та лапароскопічна хірургія, 
 • хірургічна гастроентерологія, 
 • судинна хірургія та лікування діабетичної стопи, 
 • лікування проктологічних та урологічних захворювань, 
 • косметична та пластична хірургія, 
 • хірургія гриж.

Старша медична сестра відділення загальної та судинної хірургії
Бойчас Галина Володимирівна

 

У відділенні загальної та судинної хірургії щорічно лікується 3,5 – 4 тисячі хворих з різноманітною хірургічною та судинною патологією, виконується понад 3000 оперативних втручань різної категорії складності.

З них у середньому виконується понад 400 лапароскопічних операцій на жовчних шляхах, товстій кишці, кистах, грижах, пухлинах різного ґенезу, 150-200 відео ендоскопічних операцій на шлунку, дванадцятипалий кишці,товстому кишечнику, біля 600 операцій на судинах включаючи втручання на аорті, глибоких венах кінцівок.

Щорічно консультується понад 5000 амбулаторних та стаціонарних хворих інших відділень лікарні згідно профілю відділення. 

У відділенні працює 14 лікарів хірургів, 2 судинних хірурга, 1лікар уролог, 14 медичних сестер,11 молодших медичних сестер.

 

Лікарі відділення загальної  та судинної хірургії:

 1. Трепет Сергій Олегович – завідувач відділенням, лікар хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, стаж роботи 30 років, закінчив Київський медичний інститут в 1982 році, в лікарні працює з 1999 року.
 2. Черкашин Борис Ілліч - лікар хірург вищої категорії, стаж роботи 44 роки, закінчив Київський медичний інститут в 1972 році, в лікарні працює з 1994 року.
 3. Пінчук Анатолій Сергійович - лікар хірург вищої категорії, стаж роботи 36 років, закінчив Київський медичний інститут в 1978 році, в лікарні працює з 1979 року.
 4. Бєглий Артем Олександрович - лікар хірург вищої категорії, стаж роботи 12 років, закінчив Київський Національний медичний університет в 1999 році, в лікарні працює з 1999 року.
 5. Бурдим Юрій Володимирович - лікар хірург вищої категорії, лікар уролог першої категорії, стаж роботи 13 років, закінчив Полтавську медичну академію в 1999 році, в лікарні працює з 2001 року.
 6. Туманов Костянтин Вікторович - лікар хірург вищої категорії, стаж роботи 12років, закінчив Київський Національний медичний університет в 2000 році, в лікарні працює з 2000 року.
 7. Павлючик Андрій Володимирович - лікар хірург судинний вищої категорії, стаж роботи 14 років, закінчив Київський Національний медичний університет в 1998 році, в лікарні працює з 1998 року.
 8. Ткачук Микола Йосипович - лікар хірург вищої категорії, стаж роботи 19 років, закінчив Тернопільську медичну академію в 1993 році, в лікарні працює з 2011 року.
 9. Христюк Дмитро Іванович - лікар хірург вищої категорії, хірург-онколог, кандидат медичних наук. Стаж роботи - 22 роки. З 2006 року діючий член European Associacion for Endoscopic Surgery.
 10. Борисов Богдан Валерійович - лікар хірург першої категорії, стаж роботи 12 років, закінчив Ужгородський національний медичний університет в 2000 році, в лікарні працює з 2004 року.
 11. Батина Володимир Петрович - лікар хірург першої категорії, стаж роботи 12 років, закінчив Київський Національний медичний університет в 2000 році, в лікарні працює з 2003 року.
 12. Токунов Андрій Борисович - лікар хірург вищої категорії, лікар хірург судинний, стаж роботи 11 років, закінчив Київський Національний медичний університет в 2001 році, в лікарні працює з 2001року. 
 13. Кліменко Назар В’ячеславович - лікар хірург першої категорії, стаж роботи 12 років, закінчив Київський Національний медичний університет в 2000 році, в лікарні працює з 2004 року.
 14. Развін Євгеній Леонідович - лікар хірург другої категорії, стаж роботи 15 років, закінчив Київський Національний медичний університет в 1996 році, в лікарні працює з 1998 року.
 15. Орлич Олександр Миколайович - лікар хірург, лікар хірург судинний, стаж роботи 4 роки, закінчив Київський медичний університет УАНМ в 2008 році, в лікарні працює з 2008 року.

Постійне підвищення професійного рівня лікарів забезпечується проведенням науково-дослідної роботи. Результатами цієї роботи є: проведення на базі Хірургічної клініки Всеукраїнської науково-практичної конференції, щорічна участь лікарів в роботі конференцій в Україні та за кордоном, видання друкованих праць, отримання патентів України, підготовка кандидатських та докторських дисертацій. Високий науковий та практичний рівень роботи лікарів засвідчує визнання Центру хірургії як бази для випробовування нового медичного обладнання та лікарських засобів. 

Консиліум хірургів відділення загальної та судинної хірургії

 

 

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ