Центр рентгенендоваскулярної нейрохірургії

Центр рентгенендоваскулярної нейрохірургії  (РЕВХ)

Надання сучасної невідкладної кардіологічної допомоги киянам, - виклик часу. Тому інфаркти та інсульти молодіють і все частіше б'ють по здоров'ю молодих українців. Тотальне напруга, стреси і швидкий темп життя дають про себе знати: молодь живе з гіпертонією і іншими серцево-судинними захворюваннями. 

"Час - це мозок!", - так лікарі описують негайну потребу хірургічного втручання на артеріях головного мозку, якщо там виявлено тромб. Тому що без невідкладної допомоги людина або помирає, або ж продовжує життя з вкрай важкою інвалідністю. Оперативно, а головне з результатом, рятувати таких важких хворих, тепер можна в Першій Київській клінічній лікарні.

РЕГУШ Андрій Васильович,

завідувач віддділення рентгенендоваскулярної хірургії,
кандидат медичних наук,
лікар-нейрохірург вищої категорії,
лікар хірург серцево-судинний

 

Як повідомив завідувач відділенням рентгенваскулярної хірургії, лікар-нейрохірург Андрій Регуш, дана операційна дійсно унікальна - це гібридна операційна, тут можна проводити комбіновані відкриті ендоваскулярні втручання. "Що це означає, наприклад, при інсультному ураженні, коли є перекрита сонна артерія і перекрита артерія всередині мозку, можливо зробити класичний доступ до сонної артерії, забрати звідти тромб і відкрити ендоваскулярну судину в середині мозку", - говорить Регуш.

Таких ангіографічних установок в Києві було лише три. Четверта з'явилася в Першій лікарні після капітального ремонту хірургічного відділення. На додаток тут з'явилося 6 надсучасних операційних з наркозно-дихальними апаратами, апаратами штучної вентиляції легенів, хірургічними та анестезіологічними консолями. Тут є і УЗД, дефібрилятори, комплект артроскопічного обладнання та інший сучасний інвентар.

Завідувач відділенням загальної та судинної хірургії Сергій Трепет каже, що це найкраще, що існує сьогодні на ринку. А інформаційна та телекомунікаційна системи не мають аналогів в Україні.

Всього на обладнання та капітальний ремонт приміщень лікарні з міського бюджету витратили майже 133 млн. гривень.

"Ми говоримо про операційне відділення та встановлення ангіографічного обладнання. Це дозволить місту цілодобово ургентно надавати найсучаснішу медичну допомогу в невідкладних станах кардіології, тобто стентування, видалення тромбів, будь-яких операцій пов'язаних з судинами на серце", - зазначив головний лікар КМКЛ №1 Олександр Іванько.

Ми готові і до інших операцій. Тому що ці операційні будуть обслуговувати всі відділення лікарні. А потреба, кажуть лікарі, вкрай велика. Тільки за минулий рік тут оперувались майже 10 000 пацієнтів.

ЛІКАРІ ВІДДІЛЕННЯ: 

ТКАЧУК Сергій Леонідови

лікар-хірург 

серцево-судинний

ФРІДРІХ Ірина Вікторівна

лікар-кардіолог

ТЕЛЕЦЬ В'ячеслав Володимирович

лікар анестезіолог-реаніматолог ІІ категорії

ЛАЗАРЕНКО Олена Олександрівна

лікар інтервенційний кардіолог

ЖУПАНЮК Дмитро Володимирович

 лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії

БОДНАР Євген Володимирович

лікар анестезіолог-реаніматолог

 

 

РОБОТА ЛІКАРІВ В ОПЕРАЦІЙНІЙ

Відділення рентгенендоваскулярної хірургії

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ

Інфо для ДОЗ