Серцево-судинний центр

Історія відділення кардіології

Спеціалізована кардіологічна допомога в Київській міській клінічній лікарні №1 надається з 1977 року, коли було відкрите кардіологічне відділення. В 1992 р. було реформовано кардіологічну службу. Тепер вона об'єднує відділення невідкладної кардіології, блок гострої коронарної недостатності та кардіореанімацію. Організаційно відділення складається з 25 інфарктних та 40 кардіологічних ліжок.  

Багато років завідуючим кардіологічним відділенням був Борис Георгійович Дорошенко, де й проявив свої фахові знання, вміння та найкращі якості душі. Крім праці у відділенні та лікування хворих, Борис Георгійович займався педагогічною роботою, працював із студентами медичного інституту Української Асоціації народної медицини, яким передавав свій багаторічний досвід. 

Лікар-кардіолог
Дорошенко Борис Георгійович

Колектив відділення невідкладної кардіології (фото 2004 р.)

Карпенко Олександр Іванович

Завідувач відділення кардіології
кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
Карпенко Олександр Іванович

 

Олександр Іванович почав працювати в КМКЛ №1 у 1983 році, одразу після закінчення Київського медичного інституту. З 1986р. призначений завідувачем відділення кардіології. Олександр Іванович є членом Європейського кардіологічного товариства та товариства кардіологів України, приймає активну участь у багатьох міських та міжнародних конференціях з кардіології, про що свідчать сертифікати учасника. 

Карпенко О.І. є автором 70 публікацій у багатьох наукових виданнях як України, так і інших країн. Сьогодні Олександр Іванович працює над проблемою інфаркту міокарда у хворих на цукровий діабет.

 

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ

Інфо для ДОЗ