Неврологічне відділення №1

НЕВРОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ  №1

Завідуюча неврологічним відділенням
лікар-невропатолог вищої категорії
Скрипова Тетяна Василівна

 

Відділення спеціалізується на лікуванні хворих з хронічною недостатністю мозкового кровообігу, з захворюваннями вегетативної нервової системи, з травмами головного та спинного мозку, з травмами периферійних нервів та їх наслідками, а також на лікуванні хворих з неврологічними проявами дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта та з епілептичними синдромами. 

З моменту відкриття Неврологічного відділення №1 очолює Скрипова Тетяна Василівна. Тетяна Василівна закінчила Київський медичний інститут у 1986 році. З 2000р. має першу, а з 2005р. - вищу кваліфікаційну категорію. Скриповою Т.В. написані та опубліковані у медичних журналах «Часопис» та  «Міжнародний неврологічний журнал» наукові статті «Вегетативні розлади при мігрені», «Мігрень, як предиктор ішемічного інсульту», «Ефективність кортексину у корекції когнітивних розладів хворих на хронічну ішемію мозку». Скрипова Т.В. приймає активну участь у засіданнях Товариства неврологів і нейрохірургів, брала участь у проведенні другого та третього міжнародного неврологічного конгресів.

Відділення пишається своїми кадрами. Майже 27 років працює у відділенні лікар вищої категорії - Белінська Євгенія Константинівна, понад 22 роки - лікар вищої категорії Шихова Наталія Юхимівна. 19 років віддала відділенню лікар вищої категорії Дудко Ольга Петрівна. Вже 10 років працює у відділенні лікар першої категорії Прокопенко Марія Володимирівна, кілька років – Арефьєва Інна Миколаївна. У 2011р. відділення поповнилося молодим спеціалістом - Винник Тетяною Петрівною. 

Лікарі відділення постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень, беруть участь у лікарняних та міських конференціях, семінарах, засіданнях кафедри. 

Лікарями відділення написані та опубліковані в медичних журналах медичні статті: "Використання L-лізину есцинату при черепно-мозковій травмі», «Атеросклероз і диспротеінемія», «Використання гліатіліну, семаксу при цереброваскулярній патології». 

Всі лікарі відділення разом  з неврологами відділення цереброваскулярної патології пройшли сертифіковані курси та готуються приймати участь в міжнародній програмі по проведенню тромболізісу при гострих ішемічних ураженнях головного мозку.

Консіліуми 

Не можна забути і про середній та молодший  медичний персонал, який своїм професіоналізмом, почуттям поваги до людей та доброзичливістю до хворих дає змогу відділенню  працювати  ще більш якісно.

З моменту створення нейроцентру середній медичний колектив очолює старша медична сестра вищої категорії - Шегеда Тетяна Михайлівна. 36 роки працює вона медсестрою, понад 18 років займає посаду старшої медсестри неврологічного відділення Лівобережного нейроцентру. Більше 40 років свого життя віддала неврологічному відділенню медсестра вищої категорії Папко Віра Миколаївна, близько 25 років працюють у відділенні  медсестри Касьян Тетяна Михайлівна, Лохматова Валентина Василівна, Дігтяр Валентина Василівна, Радченко Тетяна Петрівна, близько 20 років - Деркач Віра Петрівна, понад 10 років - Гладченко Олена Вікторівна та Плетяк Оксана Олександрівна.

Старша медична сестра Шегеда Т.М.

 

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ

Інфо для ДОЗ