Благодійні акції

День Донора 21 червня 2023 

з 09:00 до 13:00 КИЇВСЬКИЙ
МІСЬКИЙ ЦЕНТР КРОВІ

Благодійна акція "Здай кров, поділись життям"

 

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА  ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

КНП «Київська міська клінічна лікарня №1» до Дня захисту дітей надала благодійну допомогу у вигляді предметів догляду вихованцям Київського міського будинку дитини «БЕРІЗКА», де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. 

Всесвітній день діабету 2018

Благодійна акція "Здай кров, поділись життям"

Всесвітній день тромбозу 2018 рік

Всесвітній день тромбозу

Благодійні акції за 2015-2016 роки

Колектив лікарні, на чолі з її головним лікарем, постійно приділяють велику увагу благодійній допомозі мешканцям міста.

 Так, за ініціативою Головного управління охорони здоров’я міста Києва та за сприяння Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації в Київській міській клінічній лікарні №1, у березні 2011 року започатковано проведення благодійних акцій «День здоров’я», метою яких є безкоштовне надання якісної медичної допомоги широким верствам населення не тільки Дарницького району, а й інших районів міста Києва та області.  

В лікарні проводились благодійні акції «Допоможемо разом», присвячені «Всесвітньому Дню інваліда», з нагоди «Дня захисника Вітчизни», до «Дня донора».

Благодійні акції для жінок - дружин воїнів АТО - відео

В лікарні було організовано прийом висококваліфікованими фахівцями: професорами, докторами медичних наук, кандидатами медичних наук, заслуженими лікарями України, лауреатами Державних премій, а також завідувачами відділень та кафедр, лікарями з вищою кваліфікаційною категорією.

 

 

Координаційний пункт прийому пацієнтів

 

Медичний персонал лікарні готовий до зустрічі пацієнтів

Починаючи з 2012 року, в лікарні проводяться заходи, присвячені відзначенню річниці Чорнобильської трагедії.

На території Київської міської клінічної лікарні №1 закладена алеї пам'яті ліквідаторів загиблих при ліквідації аварії на ЧАЄС. У висаджуванні дерев брали участь голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Вітковський, голова Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації Ігор Чермак, представники Чорнобильських громадських організацій, ліквідатори аварії на ЧАЄС та ін.

 

 

 

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ

Інфо для ДОЗ