Біографія

Стець Микола Мирославович

Стець Микола Мирославович

Стець Микола Мирославович
– доктор медичних наук, професор.

заступник директора КНП «КМКЛ №1»

з хірургічної роботи

 

-       Закінчив лікувальний факультет Ворошиловградського медичного інституту в 1985 році.

-       З 1985 по 1986 рік навчався в інтернатурі по хірургії в - Центральній міській лікарні м. Комунарська.

-       З 1990 по 1992 рік навчався в клінічній ординатору на кафедрі факультетської хірургії № 1 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця.

-       З 1993 по 1996 рік проходив навчання в очній аспірантурі та захистив кандидатську дисертацію “Особливості діагностики та хірургічної тактики у хворих з велетенськими гастродуоденальними виразками ускладненими кровотечами”.

-       З 2001 року працював на кафедрі загальної хірургії № 2 з курсом ВПХ Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця на посаді асистента,  з 05.11.2004 р. – доцента кафедри.

-       В 2010 році захистив докторську дисертацію за темою: “Діагностика  і хірургічне лікування органної та поліорганної десфункції внаслідок токсико-септичного біліарного синдрому”. 

-       З 2013р. – професор кафедри.  Автор 145 наукових праць, 2-х раціоналізаторських пропозицій, 17 патентів на корисну модель з одержаним підтвердженнями. На протязі 10 років виконавець науково-дослідної роботи кафедри.

Стець М.М. є співавтором учбово-методичного посібника “Загальна хірургія з доглядом за хворими і анестезіологією”. Співавтор підручника рекомендованого МОН – “ Руководство по амбулаторной  хирургии” Видавництво  “ Стоп поліграф”   2011р.-  311 с.  Підготував  матеріали  до  навчально – методичного  підручника “Наглядності до практичних навичок з загальної хірургії ”.

Голова апробаційної Ради з хірургії, академік Академії Вищої освіти та інноваційних технологій України. Має вищі кваліфікаційні категорії зі спеціальностей «хірургія» та «ендоскопія». Лікарський стаж 35 років, педагогічний – 19 років.

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ

Інфо для ДОЗ