Офтальмологічне відділення

ВЕСЕЛОВСЬКА Зоя Федорівна

 

Академік Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, лауреат Державної премії УРСР в галузі науки і техніки, Заслужений лікар України, офтальмолог вищої категорії.

Зоя Федорівна завідує кафедрою хірургічних хвороб з курсом офтальмології ВПНЗ «Київський медичний університет», організатор і головний консультант офтальмологічної клініки КНП «КМКЛ №1».

Вона є членом Європейського глаукомного товариства (EGS), Всесвітньої глаукомной асоціації (WGS), віце-президентом міжнаціонального експертної ради з глаукоми, членом президії ААОО, Президентом Українського глаукомного товариства, Головним редактором міжнародного науково-практичного журналу «Офтальмологія».

Веселовська Зоя Федорівна, відомий в Україні та за її межами вчений і клініцист в галузі офтальмології, внесла вагомий вклад в розробку і впровадження в Україні нових методів діагностики, медикаментозного і мікрохірургічного лікування очних захворювань, спрямованих на відновлення і збереження зору при катаракті, глаукомі, проблеми сітківки і ряді інших патологій ока. На її рахунку тисячі успішних офтальмологічних операцій найскладніших у пацієнтів. У списку її численних наукових робіт монографії, підручники та патенти.

 повернутись назад

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ

Інфо для ДОЗ