Клініко-діагностична лабораторія з відділом ургентної медичної допомоги

Клініко-діагностична лабораторія з відділом ургентної медичної допомоги

Завідуюча КДЛ -
Сацюк Ірина Володимирівна 

 

Діяльність клініко-діагностичної лабораторії розпочалася одночасно з відкриттям Дарницької районної лікарні. Разом з лікарнею проходило її становлення та розвиток протягом 65 років від малопотужного до високорозвинутого багатопрофільного діагностичного підрозділу. 

Сьогодні колектив КДЛ виконує найсучасніші дослідження. 

Клінічна лабораторна діагностика займає почесне місце, бо надає близько 80% об`єму об`єктивної діагностичної інформації, необхідної для своєчасного ухвалення правильного клінічного рішення і контролю за ефективністю лікування, що проводиться.

В лабораторії посилена науково-методична робота, переглянуті та уточнені більшість методик, що використовуються в роботі, проведена заміна старої фотометричної апаратури на сучасні фотоколориметри "Мефан-8001", "Кормей плюс", ще більш зручні в експлуатації, придатні для проведення мікроаналізу. Відновлені електричні та запроваджені ручні дозатори, в тому числі мікродозатори високої точності. Фотометричні методи поширені на загально клінічні дослідження - визначення білку в лікворі, сечі, ексудатах та транссудатах. Виконано технічне обслуговування мікроскопів. Мікроскопи облаштовані додатковим освітленням. Постійно використовується бінокулярний мікроскоп фірми "Nіcоn", Японія.

 

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ

Інфо для ДОЗ