Благодійні акції

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА  ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

КНП «Київська міська клінічна лікарня №1» до Дня захисту дітей надала благодійну допомогу у вигляді предметів догляду вихованцям Київського міського будинку дитини «БЕРІЗКА», де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. 

Всесвітній день діабету 2018

Благодійна акція "Здай кров, поділись життям"

Всесвітній день тромбозу 2018 рік

Всесвітній день тромбозу

Благодійні акції за 2015-2016 роки

Колектив лікарні, на чолі з її головним лікарем, постійно приділяють велику увагу благодійній допомозі мешканцям міста.

 Так, за ініціативою Головного управління охорони здоров’я міста Києва та за сприяння Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації в Київській міській клінічній лікарні №1, у березні 2011 року започатковано проведення благодійних акцій «День здоров’я», метою яких є безкоштовне надання якісної медичної допомоги широким верствам населення не тільки Дарницького району, а й інших районів міста Києва та області.  

В лікарні проводились благодійні акції «Допоможемо разом», присвячені «Всесвітньому Дню інваліда», з нагоди «Дня захисника Вітчизни», до «Дня донора».

Благодійні акції для жінок - дружин воїнів АТО - відео

В лікарні було організовано прийом висококваліфікованими фахівцями: професорами, докторами медичних наук, кандидатами медичних наук, заслуженими лікарями України, лауреатами Державних премій, а також завідувачами відділень та кафедр, лікарями з вищою кваліфікаційною категорією.

 

 

Координаційний пункт прийому пацієнтів

 

Медичний персонал лікарні готовий до зустрічі пацієнтів

Починаючи з 2012 року, в лікарні проводяться заходи, присвячені відзначенню річниці Чорнобильської трагедії.

На території Київської міської клінічної лікарні №1 закладена алеї пам'яті ліквідаторів загиблих при ліквідації аварії на ЧАЄС. У висаджуванні дерев брали участь голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Вітковський, голова Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації Ігор Чермак, представники Чорнобильських громадських організацій, ліквідатори аварії на ЧАЄС та ін.

 

 

 

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ